Část I.

24. února 2009 v 19:51 | Alex |  TERCIE-povídky

Voda


Jako první se probudil Danny a jelikož měl pokoj sám pro sebe, ani se neobtěžoval s ustýláním postele a hned zamířil do koupelny než tam vletí holky. Jsem zvědav, co se bude dít u hokage-sama. Určitě něco hrozně důležitýho... Přemýšlel cestou do koupelny.

V dívčím pokoji už se probudila dvě raní ptáčata - Ave a Wendy. Obě dvě začly úhledně stlát své postele takovým způsobem, že to probudilo Aju. "Co si myslíte, že děláte?!" zuřila Aja když se trochu probrala. "Hmm..my ... uklízíme..." špitla Ave. "Jo tak uklízíte? A víc nahlas by to nešlo?" vztekala se Aja a hrabala se z postele. Svým křikem probudila i Jamu a Alex, které jen mžouraly po místnosti a nevěděly, která bije. "Musíte tak křičet?" hlesla Alex a přehodila si polštář a peřinu přes hlavu. "Jo musíme!" odsekla jí Aja a začala se oblíkat. Ostatní jen pokrčily rameny. Jama se do hovoru raději nijak nezapojovala a ustlala si postel. "To zas bude den.." řekla si spíš pro sebe Wendy a spolu s Ave šly do koupelny. "Kuso!" zařvala Aja a kopla do skříně. "Co je zas?" ozvalo se z pod peřiny. "Kuso! Kuso! Kuso!" řvala na celý pokoj a kopala do skříně, která ji nešla otevřít, protože ji měla přecpanou k prasknutí. "Měly bychom sebou hodit..." pronesla Jama zamyšleně a stoupla si před zrcadlo, aby se učesala. "Glumpf!" odvětila ji Alex, jež se už soukala z pod peřiny. "To asi nevim..!" odvětila ji ironicky Aja, které se už konečně podařila otevřít skříň. Jama jen pokrčila rameny a raději se česala.

Vysprchovaný Danny se vykolébal z koupelny zabalený jenom do ručníku. "Dobré ráno.." pozdravily Ave a Wendy současně. Jen zmateně kývl a zmizel u sebe v pokoji. Obě dívky si vyměnily pohledy a zachichotaly se, pak vešly do koupelny.

Vzduch


V dívčím pokoji se chvíli před sedmou probrala Koralin a svižně vyskočila z postele, sebrala ručník a pádila do Vzdušňácké koupelny. Pár okamžiků ještě ostatní chrupaly, ale potom se vzbudila Zanndy, podívala se na budík a posadila se na posteli. "BUDÍČEK!!" zařvala až to Leny zatřáslo. "Uups!" zachichotala se a vyskočila z postele. "Jakej..kre..." Leny se vyhrabala z peřin a na zem upustila svýho plyšovýho koníka. "Honem vstávat! Koralin už vstala..." oznámila ji Zanndy a začala se svižně oblíkat. "Ne-e , já chvi spát.." zabručela nesmlouvavě, ale pak přece jen vstala a neochotně se začla oblíkat.


Kouba a BC spokojeně chrupkali ve svým pokoji. Koubovy zazvonil budík a BCmu mobil. Oba poplašeně vyjekli a přitiskli se k sobě. Chvíli trvalo, než jim došlo, co se děje a pak se pustili. "Fuj! Co na mě šaháš?!" řekl ublíženě BC a otíral se papírovým kapesníčkem. "Já sem gay." začal zpívat Kouba a odebral se do koupelny. BC udělal ksicht podobný veverce a oblékl si svoje tričko, kalhoty a pak se pustil do hledání ponožek.

Země


"Už tam budem?" skuhral Franky sotva vyšli. "NE!" opáčil mu Marty a šel jako první. Zelgurt si upravoval klobouček a skládal do batohu ještě nějaké nepotřebnosti. "Klucí, počkejte na mě.." volal za nima svým přitepleným hláskem. "Di se vycpat teplouši..." opáčil mu Constantin a písknul na Oříška, který se právě proměnil v psa. "K noze psisko!" zavolal ho. "Čekejte.." volal Zelgurt a rozběhl se za nima. "Constantine! Jsme si teď všichni rovni, takže žádný urážky.." snažil se Zela bránit Marty. "Drž hubu.." procedil Constantin a hodil Oříškovi aportek. Franky zase začal machrovat, ale nikdo si ho nevšímal, proto za chvíli přestal.

Oheň

"Kdo mě vezme věci?" Kačenka se rozhlížela po své skupince. "Gabuzo, Dejve, Jacky... Já to neunesu.." fňukala. " Já ti nic neponesu.." odsekl Jacky a vydal se za Orikem, který šel napřed. "Dejve, Gabuzo..prosím.." škemrala Kačenka. "Nasrat.." opáčil ji Dejv a svůj batoh nahodil na záda a šel za klukama. "Gabuzo..." zkusila to ještě. "Nééé, nic ti neponesu.." řekl nesmlouvavě a odešel. "Héj, to se tím mám tahat?!" Kačenka skoro brečela, ale potom nahodila svojí krosnu na záda a nasupeně se vydala za nima. Orik zatím zkoumal svůj meč a čekal na zbytek Ohniváků. "Máte zbraně?"zeptal se


pro jistotu a pohlédl na plně naloženýho Dejva a Jackyho. "Asi ne ty jo..." opáčil mu znuděně Dejv a ohlížel se, kdy už konečně půjde Kačenka. Po deseti minutách se k nim konečně připlazila. "Jestli se hodláš flákat, tak to rovnou můžeš zůstat tady..." rýpnul si Jacky. " Kdybyste mi pomohli..." začala vyčítat Kačenka, ale přerušil ji Orik. "Každej si ponese jen to, co unese.." pronesl nadneseně a vykrčil vpřed se svým malým baťužkem na zádech. "Tobě se to kecá.." odsekla a šla za ním. Ostatní se taky rozešli za Orikem.


... snad se bude líbit.. a šup KOMENTÍKY xDxD ...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 TYGRICICICEK (Aja Spring) TYGRICICICEK (Aja Spring) | E-mail | Web | 15. března 2009 v 22:34 | Reagovat

áááá supééééééééééééééééér ty mě vždycky tak vystihneš XD ...

2 TYGRICICICEK (Aja Spring) TYGRICICICEK (Aja Spring) | E-mail | Web | 15. března 2009 v 22:35 | Reagovat

dáááálšíííí díleeeeeeeeeeek hne d! :D

3 Jukinek Jukinek | 20. března 2009 v 17:46 | Reagovat

Skvěle to všechny vystihuje (vždyť víte koho myslim:-D) a ta Koubova písnička fakt dobrýý:-D

4 Leny Leny | 3. dubna 2009 v 16:31 | Reagovat

VÁŽNĚ SKVĚLÍ!!!!!!§§§jen hodně lidí neví že o nich píšeš povídku XD tak jim to ještě trochu oznam XD!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama