Zetsu, Kisame, Itachi a Deidara :D

24. března 2009 v 20:55 | Alex |  Povídky-jiné


...Taková blbůstka :D...

Itachi živě diskutoval s Kisamem a Deidara lenošil v křesle. Do obýváku vešel Zetsu a chvíli zápasil se dveřmi, protože se tam jeho velká "hlava" nevešla. Deidara se mu škodolibě pochechtával všemi svými ústy (XD). "Drž huby, Deidaro.." zasyčel zlostně Zetsu a bezmocně škubal sem a tam. "Na zimu by se ti měli přistřihnout lístky.." smál se Deidara. Kisame a Itachi se otočili a s pobaveným výrazem sledovali, jak Zetsu bezmocně zápasí se dveřmi. "Co takhle zkusit jutsu?" nadhodil s výsměchem Itachi. "Glumpf!" zablekotal Zetsu, ale poslechl ho.


"Uff." hekl Zetsu a unaveně se posadil na pohovku. "Ale stejně si kaktus..." pronesl Deidara vážně. "Deidaro! Nejsem žádnej píchací kaktus!" protestoval Zetsu. Itachi, Kisame a Deidara se dali do bouřlivého smíchu. "Tak něco jiného, co píchá.." křenil se Deidara a kryl se polštářem. "Já přeci vůbec nepíchám..." řval na ně Zetsu až z něj padali jehličky na zem.
Všichni ostatní z toho měli děsnou srandu.
"A ty zas vypadáš, jako bys byl holka!" opáčil chabě Zetsu. "To nebylo moc přesvědčivý." odpověděl chladně Deidara a dal si nohu přes nohu. "Budete se tu ještě dlouho hádat? Oba jste stejný buzny.." vložil se do toho Kisame. "Sklapni, bezzubý žraloku.." mávnul na něj Zetsu. "Já, že jsem bezzubí žralok? Ty kaktusáku?!" rozčiloval se Kisame.
"Nechci vám do toho kecat..." ozval se Itachi a Deidara,Kisame a Zetsu na něj s očekáváním koukli. "Že já tu jsem ještě s těmahle idiotama..."zašeptal a otočil se k nim. "Zetsu je píchací kaktus, Kisame je bezzubý žralok a Deidara je blbá blondýna s třema hubama, aby mohla víc drbat...Jedinej já jsem normální.." povzdechl si a sesbíral všechny yaoi časopisy a pokojně odcházel někam do soukromí, aby si je mohl prohlédnout. "Já, že jsem píchací kaktus?" vyletěl Zetsu. "A já, že jsem bezzubý žralok?" prskal Kisame. " A já, já jsem holka?!!!" vyskakoval Deidara zlostí, až se pletlo, kdy mluví jaká ústa. " A ty.. TY SI VYPATLANEJ TEPLOUŠ S MASTNEJMA VLASAMA...!!!" řval za ním Deidara ....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ketty ketty | 1. dubna 2009 v 19:25 | Reagovat

Bbbbbbbbbbbooooooooožííííííí!!!! no z toho nemůžu že se smíchy válim po zemi !!!XD a hlavně z toho jak prej deidara:ty si vypatlanej teplouš s mastnejma vlasama!!WAAAAAAAAAAA SKVĚLÍÍ!!(doufám že ještě něco podobnýho napíšeš!!!XD)FAKT SUPR!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama